Ankara Temizlik Çağrı Merkezi

ANKETLER

Bir temizlik firmasından beklentileriniz nelerdir?

İSTATİSTİKLER

:Online Ziyaretçi
1
:Bugünkü Ziyaretçi
5
:Toplam Ziyaretçi
279.601

DİKMEN TEMİZLİK


Dikmen de Temizlik Hizmeti sağlamaktayız. 
0312 417 66 70 / 0533 338 84 90

Şirketimiz Ankara merkezli olarak Dikmen de temizlik hizmetleri ve yerinde halı ve koltuk yıkama üzerine faaliyet gösteren güvenilir bir firmadır.

Halı yıkama hizmetini ise evinizde son model cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Temizlik hizmetlerimizde genel olarak sizlere her türlü ev, iş yeri, fabrika, ofis, dış cephe, okul, alışveriş merkezi, dershane, hastane, otel, temizliği olarak hizmet vermekteyiz.

Hızla büyüyen hizmet sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve prensiplerimiz doğrultusunda bugüne kadar gurur ve kıvançla gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Bundan sonra amacımız ise kalitesi ve güvencesi ile hizmet sektöründe mükemmelliği yaratmaktır. Firmamızın bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerin bundan sonra da aynı titizlikle devam edeceğine ve bu sektörde hak ettiği yeri koruyacağına inanıyoruz.

 

 

Dikmen Temizlik sektöründe hizmetin sürekliliğinin sağlanabilmesi açısından kaliteden ödün vermeksizin tüm bilgi ve tecrübelerimizi harmanlayarak tamamen müşteri memnuniyetine endeksli hareket etmekteyiz.

 

Dikmen da Temizlik Hizmetinde kaliteli ve devamlılığı sağlamak firmamızın ana prensiplerini oluşturmaktadır.

 

Dikmen Genel Temizlik te 7/24 saat kesintisiz iletişim imkânı ile günün her saatinde ihtiyacınız olan hizmeti temin edebilirsiniz.

 

Dikmen Genel Temizlik de Aldığınız hizmetin her aşamasında ciddi bir muhatabın varlığı ile, rahat ve huzurlu bir çalışma alışkanlığını size ŞAHTEM sunacaktır.
İşimiz bittiğinde sizlere arkamızdan ekibimize sıcacık bir güle güle demek kalacaktır.

Bu bir ŞAHTEM farkıdır.  

 

Dikmen Ev Temizlik olarak Ev Temizliğini mutlak bir Ev hanımı titizliği ile sizin isteklerinizi dikkate alarak yapar.

 

Dikmen Ofis Temizlik olarak Ofis Temizliği ni İstenirse elektronik eşyalarınızın özel temizliği de dâhil işyeri temizliğiniz büyük bir itina ile yapılır.

 

Dikmen İnşaat Sonrası Temizlik inşaat sonrası temizlik tecrübe gerektiren detaylı bir çalışma ister.  İnşaat sonrası temizlik Özel aparatlar ve kazıyıcı malzemeler ile yapılabilen bir temizlik türüdür.

 

Dikmen Dış Cephe Temizlik Dış Cephe ve cam temizliği Plaza Apartman ve silo iş hanı v.b. kule vinç ve askılı asansör yardımı ile yapılmaktadır.

Plaza gökdelen dış cephe ve cam temizlikleri uzman ekiplerimiz ile özel donanımlar kullanılarak yapılır.

 

Dikmen Temizlik Şirketleri Banka ve Market temizliğini Periyodik bakım sözleşmesi şartları içerisinde düzenli veya vardiyalı sistemle market yer ve reyon büro temizlikleri yapılmaktadır.

 

Dikmen Temizlik Firmaları Sağlık Kuruluşları Atık kimyevi maddelerin özel araçlara yerleştirilmesi ileri hijyen ortamlarının muhafazası ile birlikte temizliğin devamının sağlanabilmesi için bu alanda da hassasiyet göstermektedir.

 

Dikmen Temizlik şirketi olarak Ayrıca Halı ve Koltuk temizliğini de siz sevgili müşterilerimizin Bir telefonu ile halılarınız evinizden alarak en geç dört gün içinde garantili bir şekilde tekrar evinize ilk günkü gibi tertemiz olarak teslim ediyoruz.

Bunun yanı sıra;

*Villa temizliği
*İlaçlama Hizmetleri
*Destek Hizmetleri
*Mezar Taşları Temizliği
*Yangın Sonrası Temizlik
*Özel hemşire
*Özel refakatçi
*Özel bakıcı
Ve gündelikçi gibi Personel Temini Hizmetlerimiz İle Ankara da Temizlik Hizmeti ile
Ankara Temizlik, Temizlik Ankara, Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik.
 

Profesyonel güvenilir elemanlarımızla 7 / 24 saat hizmetinizdeyiz

web tasarım

Bu sitede Energy içerik yönetim sistemi kullanılmıştır.